Отзывы о компании ЮТВЛАНТ
- Катерина К.
Стілець виглядає класно. З мінусів якість: сидіння та підніжка викрадені, але оскільки не покриті нічим додатково, то фарба лишається на руках (одягу тощо). Була цим здивована, бо ніхто не попередив. Вцілому модель класна
- Александр Б.
- Дмитро Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Катерина Н.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Віктор Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ігор Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Владимир Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Виктория В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ірина А.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- коля п.
